Oferta dla dorosłych

Oferta dla Dorosłych

 

W EXPRESS SCHOOL znajdziesz szeroką ofertę kursów dla dorosłych. W odpowiedzi na Państwa potrzeby i sytuacje życiowe stworzyliśmy kursy od zupełnych podstaw przez grupy średnio zaawansowane, po te na wysokim szczeblu zaawansowania. Skupiamy się głównie na mówieniu, właściwie 80 % zajęć to mówienie, pozostałe 20 % to czytanie, pisanie, gramatyka oraz dyktanda. Metoda Direct, czyli metoda bezpośrednia i komunikacyjna łączy w sobie wszystkie zalety nauki języka obcego. Polega ona, między innymi, na tzw. Dialogu kontrolowanym między Lektorem a słuchaczem, gdzie przez cały czas trwania zajęć Lektor skupia maksymalną uwagę na kursantach, poprawiając pojawiające się błędy przy okazji motywując do poprawy nabytych już wcześniej złych nawyków językowych. Dla osób, które chciałby przystąpić do egzaminu FCE również zachęcamy do uczestnictwa w kursie przygotowującego stricte do tego właśnie egzaminu. Zajęcia dla dorosłych prowadzone są w tzw. blokach i trwają 120 minut. Raz w miesiącu Lektor ustala z grupą datę testu kontrolnego, dzięki czemu jest w stanie przez cały czas monitorować postępy grupy w nauce.
Zarówno przed rozpoczęciem kursu jak i w czasie jego trwania oferujemy całkowicie bezpłatne konsultacje z lektorem, który doradzi Państwu jaki tryb nauczania, indywidualny czy też w grupie, będzie dla Państwa najbardziej efektywny, oczywiście adekwatnie do poziomu słuchacza. Nasza kadra lektorska składa się tylko i wyłącznie z doświadczonych, wykwalifikowanych lektorów z odpowiednim podejściem oraz przygotowaniem metodycznym. Gwarantujemy profesjonalne, życzliwe podejście oraz bezstresowe zajęcia z miłej atmosferze.
Oferujemy dostęp do prasy obcojęzycznej, ciekawych materiałów dydaktycznych oraz wypożyczalni książek obcojęzycznych za minimalną opłatą.