O Nas

O nas

Indywidualne podejście.

„ Klient to Nasz Pan” – do każdego słuchacza podchodzimy indywidualnie. Dostosowujemy się potrzeb ucznia i jego możliwości. Jeżeli zajęcia grupowe nie są dla Państwa wystarczająco mobilizujące do nauki, proponujemy indywidualny tryb nauki. Wtedy Lektor, po uprzedniej konsultacji z Państwem zaproponuje praktyczny, efektywny plan działania.

Tradycyjnie.

Istnieje również możliwość nauki języka obcego w grupie metodą tradycyjną, po wcześniejszej konsultacji Lektora z grupą. Na życzenie grupy. Również i w tym przypadku Lektor ma obowiązek przedstawić grupie planowany program zajęć już na początku rozpoczęcia kursu.

Rodzinnie.

Rodzina jest ważna. My w to wierzymy i tego się trzymamy -dlatego też wśród Naszej oferty specjalnej znajduje się propozycja dla rodzin. Członkowie tej samej rodziny przy rozpoczęciu kursu językowego automatycznie otrzymują 5 % rabatu  Aby rabat przyznawany był przez Nas co miesiąc, należy uprzednio wydaną i podbitą pieczątką firmową kartę rodzinną z imieniem i nazwiskiem okazać przy zapłacie. Karta rodzinna jest podstawą do udzielenia rabatu.

Będzie Nam bardzo miło gościć Państwa w Naszych progach.